MÖBLER / Bord / Fällbord 15685182

nr 1568 5182

Fällbord

1800-tal, Björk. Diameter: 76 cm, höjd: 73 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 18:42:28